Nasze warsztaty

Dzień powitania

29 września odbyło się oficjalne powitanie uczestniczek konkursku Miss WheelChair World 2017. Spotkanie miało miejsce w Hotelu Radisson Blu Sobieski. W powitaniu wzięła udział Fundacja Jedyna Taka- organizator konkursu i przedstawiciele Miasta Stołecznego Warszawy – godpodarza.

Zdjęcia: Marcin Kuraś, Dawid Fuz

Sesje zdjęciowe

30 września i 1 października Finalistki od rana uczestniczyły w nagraniach, sesjach zdjęciowych i spotkaniach z coachem. na sesjach zdjęciowych uczestniczki zaprezentowały się w strojach wieczorowych i narodowych, które zrobiły na nas ogromne wrażenie. To były dwa niezwykłe pracowite dni, a efekty tych aktywności zaprezentujemy już niebawem. Tymczasem uchylamy rąbla tajemnicy…

Zdjęcia: Mateusz Dettlaff

Trip night

Wczoraj wieczorem w centrum Wielokulturowe w Warszawie doświadczyliśmy przygód z ekipą WheelchairTrip oraz słuchaliśmy o sytuacji osób z niepełnosprawnościami w krajach Finalistek konkursu Miss Świata na Wózku.

Zdjęcia: Rafał Michalczyk

Sadzenie drzew

W poniedziałek, 2 października na osiedlu Jazdów uczestniczki konkursu Miss Wheelchair World 2017 zasadziły ozdobione jabłonie, które nie tylko będą cieszyły oczy warszawiaków, ale również będą upamiętniały konkurs, który po raz pierwszy w historii odbędzie się za parę dni w Warszawie. Jabłonie zasadzili: Ewa Malinowska-Grupińska, przewodnicząca Rady Misato Stołeczne Warszawa, Michał Olszewski, wiceprezydent m.st Warszawy, Katarzyna Wojtaszek, prezes Fundacja Jedyna Taka, Karolina Malczyk, pełnomocnik Prezydenta m.st Warszawy ds. równego traktowania oraz uczestniczki konkursu Miss Świata na Wózku 2017.

Zdjęcia: Marcin Kuraś

Przymiarki

Suknie koktajlowe na Galę Finałową Miss Wheelchair World 2017 przygotowała projektantka Dorota Goldpoint.

Zdjęcia: Marcin Kuraś

Szkolenia

Coaching z Agatą Spała – zatrudnianie osób niepełnosprawnych: szkolenia i doradzctwo.

Zdjęcia: Marcin Kuraś

Choreografia

Warsztaty Miss przebiegały bardzo intensywnie a najistotniejszym ich punktem była choreografia. Każde wyjście przygotowane przez AnięBubnowską i Annę Osipiuk było idealnie dostosowane do naszychFinalistek, po to by na Gali poruszały się z gracją i prawdziwym wdziękiem.

Zdjęcia: Marcin Kuraś