Zostań partnerem

Pierwsze w historii Wybory Miss Świata na Wózku już 7. października 2017! POTRZEBUJEMY WŁAŚNIE CIEBIE.

Wybory Miss Świata na Wózku 2017 to nowatorskie na skalę światową wydarzenie, w trakcie którego do Polski zjadą najpiękniejsze kobiety korzystające z wózka inwalidzkiego z całego świata, po to, by powalczyć o tytuł pierwszej w historii Miss Świata na Wózku. Głównymi celami tego niezwykłego wydarzenia są: integracja środowisk osób z niepełnosprawnością na całym świecie, przełamywanie barier, pokazywanie, że niepełnosprawność nie jest ograniczeniem, a wózek wyznacznikiem piękna oraz ułatwienie wymiany informacji dotyczących najnowszych osiągnięć naukowych i medycznych. To pierwszy nasz tak duży projekt i pragniemy aby jego organizacja była na jak najwyższym poziomie, poziomie światowym.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia nas w organizacji tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Poszukujemy każdego, kto zechciałby i mógłby włożyć swój wkład w wydarzenie, w szczególności sponsorów, partnerów, fotografów. Posiadamy rozbudowaną ofertę świadczeniową, w zależności od poziomu wkładu w organizację. Oferujemy promocję w mediach i na materiałach reklamowych, a także współpracę szytą na miarę.

Wszystkie firmy chcące zostać partnerami i wspomóc organizację wyborów Miss Świata na Wózku 2017 zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Państwu nasze możliwości oraz znajdziemy rozwiązanie, które usatysfakcjonuje obie strony.

Zachęcamy do kontaktu także osoby prywatne chcące wspomóc organizację wyborów. Dla każdego jest miejsce! W sprawach wsparcia Fundacji Jedyna Taka, zostania partnerem, patronem medialnym, darczyńcom lub wsparciem technicznym należy kontaktować się pod adresem mailowym: fundacja@jedyna-taka.pl. Razem możemy więcej!