Wybory Miss Polski na Wózku 2016

Zastanawiacie się jeszcze czy odwiedzić Polskę 7. października 2017 roku podczas wyborów Miss Świata na Wózku? Chcielibyście aby przedstawicielki waszego kraju wzięły udział w tym niezwykłym konkursie, ale nie wiecie jak to wszystko będzie przebiegało? Zapewniamy, że czeka was wiele atrakcji i niezapomnianych emocji, których nie da się opisać słowami. Wszystkimi Finalistkami wyborów Miss Świata na Wózku zajmą się najlepsi profesjonaliści. Ludzie, dla których niepełnosprawność nie oznacza wykluczenia, a kobieta poruszająca się na wózku to po prostu piękna kobieta, jak to podczas pierwszej edycji konkursu Miss Polski na Wózku powiedział Donald Tusk, Premier Polski.

W tym roku byliśmy organizatorem już 4.edycji Miss Polski na Wózku, co pozwoliło nam zdobyć jeszcze większe doświadczenie. Posiadamy niezbędne umiejętności i kompetencje, dzięki którym czujemy się gotowi na organizację wyborów Miss Świata na Wózku. Podjęliśmy współprace z Nową Sceną, organizatorem zarówno wyborów Miss Polski jak i międzynarodowego konkursu Miss Supranational. Pragniemy aby dzięki tym działaniom już za rok Polskę odwiedziło jak najwięcej pięknych kobiet z Europy i innych kontynentów, które będą mogły integrować się na skalę międzynarodową. Chcemy aby kandydatki, które wezmą udział w wyborach Miss Świata na Wózku mogły w pełni zaprezentować swoją urodę, wdzięk i osobowość oraz sławiły piękno swojego kraju. Zmierzamy do tego aby całe przedsięwzięcie odbyło się na jak najwyższym poziomie, podobnie jak wybory Miss Polski na Wózku, które co roku ściągają do Warszawy tłumy widzów.

Zobaczcie przedsmak tego co działo się na ośmiodniowych Warsztatach Miss Polski na Wózku 2016 oraz na samej Gali Finałowej w relacji przygotowanej przez Sound & Visual Creative Studio Kolbuszowa.

W nagraniach udział wzięły Adrianna Zawadzińska – Miss Polski na Wózku 2016, Patrycja Wójciak – I Wicemiss Polski na Wózku 2016, Anna Płoszyńska – II Wicemiss Polski na Wózku 2016, Elżbieta Zarzecka – Miss Popularności na Wózku 2016, Agata Cybuchowska – Miss Mediów Społecznościowych na Wózku 2016 oraz pozostałe Finalistki wyborów Miss Polski na Wózku 2016: Iwona Necel, Wioletta Czyjt, Wioleta Więckowska, Paula Nolbert, Paulina Narożnik, Karolina Wyrwicz i Emilia Krok.

Organizatorem wyborów Miss Polski na Wózku 2016 była Fundacja Jedyna Taka oraz Miasto Stołeczne Warszawa, dzięki pomocy współorganizatorów Stołeczna Estrada i Bemowskie Centrum Kultury art.bem, partnerów Fundacji: Quickie, SOD – Paweł Janiszewski, Meyra oraz Dobry Projekt, patronów honorowych, partnerów konkursu, wsparciu organizacyjnemu, darczyńczom, patronom medialnym, a także wspaniałym wolontariuszom i ludziom, którzy razem z nami chcą zmieniać wizerunek osób z niepełnosprawnością.

O makijaże Finalistek zadbała Perfumerie Douglas Polska – Oficjalny makijażysta wyborów Miss Polski na wózku. Suknie zapewniła Viola Piekut, a fryzurami zajęła się Akademia Berendowicz&Kublin Warszawa.

Galę poprowadziła Aleksandra Kostka, a oczekiwanie na werdykt jury umili Sound’n’Grace – polski chór, wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk oraz Zespół Taneczny Trans.

W takcie Warsztatów Miss, Finalistki wzięły udział w sesjach zdjęciowych, szkoleniach z wizażu, spotkaniach z coachem, zajęciach choreograficznych, doborze stroju na scenę, szkoleniu z Brafittingu i licznych wywiadach. Miały także okazję przetestować dostawkę do wózka stricker oraz uczestniczyć w Dniu Piękna w Profemed Medycyna Estetyczna Odkryj w sobie piękno. Warsztaty Miss nie tylko świetnie przygotowały je do Gali Finałowej, ale również pozwoliły im przeżyć świetną przygodę, która czeka również Finalistki wyborów Miss Świata na Wózku 2017.

Zapraszamy do Polski!

Podobne wpisy