Wybierz Miss Popularności na Wózku 2017

Organizator konkursu Miss Wheelchair World 2017 Fundacja Jedyna Taka wspólnie ze współorganizatorem Miasto Stołeczne Warszawa i partnerami projektu zachęca wszystkie kraje do wybrania najpopularniejszej kobiety na świecie poruszającej się za pomocą wózka inwalidzkiego. Głosowanie rozpocznie się 06.09 i potrwa do 06.10.2017. Internauci będą mieli 31 dni na wybranie tej najpopularniejszej.

Rekrutacja do konkursu Miss Wheelchair World trwała trzy miesiące. W tym czasie napłynęło do nas mnóstwo zgłoszeń spośród, których specjalnie powołane jury wybrało 24 finalistki, które już od 29. września będą uczestniczyły w Warsztatach Miss, które przygotują je do Gali Finałowej oraz pozwolą integrować się na skalę międzynarodową.

Wyboru tej najpiękniejszej dokonamy już 7. października w Arenie Ursynów w Warszawie – przepięknej stolicy Polski. A już od 06.09 do 06.10.2017 to właśnie Internauci wcielą się w jurorów i wybiorą swoją ulubienicę, która dzięki największej liczbie głosów zdobędzie tytuł Miss Popularności na Wózku 2017.

Gorąco zachęcamy do wybrania tylko tej jednej spośród finalistek konkursu Miss Wheelchair World 2017 i oddania na nią swojego głosu!

Głosowanie potrwa do 06.10.2017, a spośród głosujących system automatycznie wybierze 25 osób, które otrzymają nagrodę niespodziankę. Raz jeszcze zachęcamy do zapoznania się z profilami kandydatek i oddania głosu na swoją faworytkę!

Podobne wpisy